Magnety

Zde naleznete ručně vyráběné magnety na lednici, dětské tabule  či jiný kovový podklad, vhodné jako dárek či jen tak pro radost. Skladem jsou pouze zobrazené výrobky.Magnety nejsou vhodné do myčky.Vše je Česká ruční kusová výroba.

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Magnet srdce MG18-27
Magnet ve tvaru srdce na lednici, či jiný kovový podklad .Ručně vyřezávaný ze exotického dřeva Zebráno, povrchová úprava lak.Česká ruční výroba
145 Kč
Koupit
Magnet smajlík MG23-56
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad s vypalovaným motivem smajlíka .Soustružený, povrchová úprava lak. Česká ruční výroba.
61 Kč
Koupit
Magnet srdce MG28-51
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad s otvorem ve tvaru srdce. Vysoustružen a vyřezán ze dřeva lignamon. Povrchová úprava lak.
103 Kč
Koupit
Magnet smajlík MG23-46
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad s vypalovaným motivem smajlíka. Vysoustružen z javorového dřeva. Povrchová úprava lak.
61 Kč
Koupit
Magnet smajlík MG23-45
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad s vypalovaným motivem mrkajícího smajlíka. Vysoustružen z javorového dřeva. Povrchová úprava lak.
61 Kč
Koupit
Magnet kříž MG26-03
Ručně vyřezávaný kříž se znázorněním Krista z exotického dřeva palisandr, který lze"připnout " na lednici či jiný kovový podklad. Česká ruční výroba.
133 Kč
Koupit
Magnet Jin-Jang MG23-29
Soustružený dřevěný magnet, vypalovaný vzor tradičního symbolu reprezentující síly Jin a Jang. Tečky opačné barvy symbolizují, že v každé ze sil se nachází i opačná síla a také že charakter dané síly záleží na pozorovateli. Povrchová úprava je lak.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
139 Kč
Koupit
Magnet Ankh MG27-26
Magnet na lednici, tabuli či jiný kovový podklad ve tvaru Nilského kříže, Ankh, Anch je hieroglyf pro život, narození, má i další interpretace jako je znázornění člověka nebo magické smyčky s kouzelnou mocí, patří mezi nejužívanější amulety starého Egypta. Používá se na ochranu a doplnění energie, i v léčitesltví. Je vyroben z exotického dřeva mahagon.Česká ruční výroba.
139 Kč
Koupit
Magnet smaljík/vlajka MG23-32
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad s vypalovaným motivem smajlíka v barvách České vlajky. Soustružený, povrchová úprava lak.
133 Kč
Koupit
1 2 3 4 5