Mísy,misky

Zde naleznete mísy a misky nejrůznějších tvarů velikostí a dřevin. 

Všechno je naše České ruční  výroba každý kus je originál,výrobky nejsou vhodné do myčky a není dobré je nechávat na přímém slunečním světle z důvodu přeschnutí a možného praskání dřeva. Povrchová úprava je směs přírodních olejů vhodných pro styk s potravinami (povětšinou) či lak.

Kupuje se výrobek přímo na fotce protože je vždy vyroben pouze jeden originální kus.

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Mísa Javor Mi6-80
NOVINKA
Exkluzivní okrasná javorová mísa s kůrou po obvodu. Kde díky tvarovanému povrchu kmene se vytvořil nádherný zářez do tvaru misky. Mísa je soustružená za mokra následně dosušena a dobroušena. Vhodná na výrobu dekorace či doplněk bytu. Povrchová úprava Osmo olej. Česká ruční práce , jedinečný kus.
3 146 Kč
Koupit
Mísa Javor Mi6-138
NOVINKA
Javorová mísa z čelního dřeva, díky čemu je vidět celý profil kmene s letokruhy a pěkná kresba dřeva, po obvodě s kůrou , soustružená z mokrého dřeva následně dosušena a dobroušena. Celá mísa je na nožkách které jsou součástí mísy není nic přilepováno ale vyřezáno z jednoho kusu dřeva. Vhodná jako dekorace či doplněk bytu. Mísu není vhodné nechávat na přímém slunečním světle, nesmí do myčky. Povrchová úprava Osmo olej s atestem na dětské hračky. Česká ruční práce, jedinečný kus.
3 146 Kč
Koupit
Mísa Mi6-45
NOVINKA
Okrasná-ale plně funkční javorová miska s unikátní kresbou dřeva, soustružená za mokra následně dosušena a dobroušena. Vhodná jako dekorace či doplněk bytu. Misku není vhodné nechávat na přímém slunečním světle, nesmí do myčky. Povrchová úprava směs přírodních olejů. Česká ruční práce, jedinečný kus.
1 392 Kč
Koupit
Mísa Javor Mi6-53
NOVINKA
Okrasná-ale plně funkční javorová miska s unikátní kresbou dřeva a až krvavě červenými místy, soustružená za mokra následně dosušena a dobroušena, sesycháním není mísa pravidelná, na části plochy má kůru. Vhodná jako dekorace či doplněk bytu.Misku není vhodné nechávat na přímém slunečním světle, nesmí do myčky. Povrchová úprava směs přírodních olejů. Česká ruční práce , jedinečný kus.
1 936 Kč
Koupit
Mísa Javor Mi6-54
NOVINKA
Okrasná javorová miska s krásnou kresbou dřeva, soustružená za mokra následně dosušena a dobroušena. Po obvodě s kůrou na které je v jednom místě část vyrůstající větévky. Vhodná jako dekorace či doplněk bytu.Misku není vhodné nechávat na přímém slunečním světle,nesmí do myčky. Povrchová úprava směs přírodních olejů. Česká ruční práce , jedinečný kus.
2 299 Kč
Koupit
Mísa Javor Mi6-133
NOVINKA
Javorová miska s pěknou kresbou dřeva po obvodě s kůrou, soustružená z mokrého dřeva následně dosušena a dobroušena. Vhodná jako dekorace či doplněk bytu. Misku není vhodné nechávat na přímém slunečním světle, nesmí do myčky. Povrchová úprava směs přírodních olejů. Česká ruční práce, jedinečný kus.
2 783 Kč
Koupit
Miska Mi6-49
Více než funkční je tato javorová miska designový doplněk . Soustružená a frézovaná -broušená do tvaru rozcáknuté vody po kapky na krajích. Česká ruční výroba, jedinečný kus. Povrch osmo olej vhodný pro styk s potravinami. Misce byla pádem odštípnuta jedna kapka která je nalepena, cena je ponížena než původní plánovaná-upozorňuji na to.!
1 331 Kč
Koupit
Mísa Javor Mi23-35
Krásná dekorační , ale plně funkční vypalovaná javorová miska. Vhodná na ovoce či jen tak na okrasu. Ruční vypalování květů i tisíce teček zabralo několik hodin. Povrchová úprava směs olejů vhodných pro styk s potravinami. Česká ruční výroba. originální jedinečný kus.
1 452 Kč
Koupit
Mísa Mi33-23
Tento výrobek není ani tak mísa jako zajímavý dekorativní předmět . Je vysoustružen z rozsochy kmene hlohu ,napuštěna směsí přírodních olejů.Česká ruční kusová výroba.
4 999 Kč
Koupit
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »