Náhrdelníky

V této kategorii naleznete náhrdelníky ať už s kovovým základem,či pouze dřevěné.Různých technik zpracování  z Českých i exotických dřevin. Vše je česká ruční výroba každý kus je originál. Povrchová úprava je lak či olej.

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Náhrdelník Zebráno NA18-03
Náhrdelník skládající se z pěti bižuterních kovových postříbřených komponentů v kterých jsou vlepeny "kameny" z exotického dřeva Zebráno s povrchovou úpravou lakováním. Česká ruční výroba.
278 Kč
Koupit
Náhrdelník Palma červená NA20-05
Náhrdelník skládající se z pěti bižuterních kovových postříbřených komponentů, ve kterých jsou vlepeny "kameny" z exotické dřeviny Palma červená v příčném řezu s povrchovou úpravou lakováním. Česká ruční výroba.
278 Kč
Koupit
Náhrdelník Akát NA7-07
Náhrdelník skládající se z pěti bižuterních kovových postříbřených komponentů v kterých jsou vlepeny "kameny" ze dřeva Akátu s povrchovou úpravou lakováním. Česká ruční výroba.
278 Kč
Koupit
Náhrdelník Palisandr Honduras NA30-02
Náhrdelník skládající se z pěti bižuterních kovových postříbřených komponentů v kterých jsou vlepeny "kameny" ze dřeva Palisandr Honduras s povrchovou úpravou lakováním. Česká ruční výroba.
278 Kč
Koupit
Náhrdelník Palma černá NA20-06
Náhrdelník skládající se z pěti bižuterních kovových postříbřených komponentů v kterých jsou vlepeny "kameny" z exotické dřeviny Palma černá v příčném řezu s povrchovou úpravou lakováním. Česká ruční výroba.
278 Kč
Koupit