Náušnice

V této kategorii  naleznete originální dřevěné náušnice, které jsou vyrobeny vícero technikami  z různých druhů dřevin. Vše je česká ruční kusová výroba. Kupujete pouze vyobrazené výrobky, které jsou vyrobeny pouze po jednom páru náušnic. Protože se jedná o výrobky ze dřeva a to jako přírodní materiál je schopno absorbovat vodu a proto je nutné před vodou chránit. 

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Náušnice Zebráno NU18-49
Náušnice ve tvaru listu jsou vyrobeny ze dřeva Zebráno, ušní závěs afroháček s pružinkou z chirurgické oceli, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
200 Kč
Koupit
Náušnice Zebráno NU18-27
Soustružené náušnice jsou vyrobeny ze dřeva Zebráno, ušní závěs afroháček s pružinkou v barvě platina silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
175 Kč
Koupit
Náušnice Švestka NU4-46
Vyřezávané náušnice jsou vyrobeny ze dřeva švestky, ušní závěs afroháček s pružinkou v barvě platina, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. Česká ruční výroba.
121 Kč
Koupit
Náušnice Zebráno NU18-50
Náušnice ve tvaru listu jsou vyrobeny ze dřeva Zebráno, ušní závěs afroháček s pružinkou postříbřený, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
195 Kč
Koupit
Náušnice Mahagon NU27-16
Ručně vyřezávané náušnice jsou vyrobeny ze dřeva mahagon, ušní závěs afroháček s pružinkou v barvě staroměděné. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. Je vyroben pouze jeden pár náušnic. Česká ruční výroba.
151 Kč
Koupit
Náušnice Ořech NU1-30
Soustružené náušnice jsou vyrobeny ze dřeva ořechu se zajímavou kresbou, ušní závěs afroháček s pružinkou v barvě platina, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
154 Kč
Koupit
Náušnice Palma černá NU19-32
Soustružené náušnice jsou vyrobeny ze dřeva Palmy černé, ušní závěs afroháček s pružinkou v barvě platina, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
167 Kč
Koupit
Náušnice Mahagon NU27-14
Dřevěné soustružené a ručně vyřezávané náušnice jsou vyrobené ze dřeva mahagon. Ušní závěs na afroháček s pružinkou v barvě staroměděné. Možnost zakoupení v dárkovém balení, které není součástí ceny.Česká ruční výroba. Povrchová úprava je lak.
157 Kč
Koupit
Náušnice Zebráno NU18-52
Náušnice jsou vyrobeny ze dřeva Zebráno, ušní závěs afroháček s pružinkou postříbřený, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava olej. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
139 Kč
Koupit
1 2 3 4 5