Přívěsky

Zde naleznete různé ručně vyráběné přívěsky ať už soustružené jednoduché, soustružené mimostředově (excentricky-střed je mimo výrobek), vypalované, vyřezávané, tónované a dalšími technikami vyráběné.Většina výrobků jsou jedinečné a originální kusy, takže se nemůže stát že potkáte ženu se stejným přívěskem. U některých přívěsků je možno zakoupit naušnice stejného tvaru.

Kůže je v ceně přívěsku.Také je možnost zakoupit dárkové balení, které není zahrnuto v ceně. Vše je ČESKÁ RUČNÍ KUSOVÁ VÝROBA. Protože se jedná o výrobky ze dřeva a to jako přírodní materiál je schopno absorbovat vodu a proto je nutno výrobky před ní chránit.

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Přívěsek Meranti P21-63
Soustružený dřevěný přívěsek, jednoduché zaoblené tvary pro vyniknutí přirozené krásy exotického dřeva. Povrchová úprava je olej.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
133 Kč
Koupit
Přívěsek Ořech P1-194
Excentricky soustružený dřevěný přívěsek z české dřeviny Ořešáku vlašského. Povrchová úprava je olej.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný. Kůže je součástí výrobku.
133 Kč
Koupit
Přívěsek Meranti P21-62
Soustružený dřevěný přívěsek z exotického dřeva Meranti, od okraje ke středu snižující tvar. Povrchová úprava je olej.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
121 Kč
Koupit
Přívěsek Meranti P21-59
Excentricky soustružený dřevěný přívěsek z exotického dřeva Meranti . Povrchová úprava je olej.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
121 Kč
Koupit
Přívěsek Palma červená P20-148
Ručně soustružený přívěsek z exotického dřeva palmy červené, povrchová úprava lak.Česká ruční výroba ,každý kus je originál.
151 Kč
Koupit
Přívěsek Švestka P4-78
Excentricky soustružený dřevěný přívěsek, který je snižující se ke středu. Povrchová úprava je olej.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
121 Kč
Koupit
Přívěsek Švestka P4-77
Excentricky soustružený dřevěný přívěsek. Povrchová úprava je olej.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
133 Kč
Koupit
Přívěsek Švestka P4-79
Excentricky soustružený dřevěný přívěsek. Povrchová úprava je olej.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
133 Kč
Koupit
Přívěsek Meranti P21-60
Soustružený dřevěný přívěsek z exotického dřeva Meranti, tvarovaný částečně vyvýšený a částečně prohloubený tvar.Povrchová úprava je olej.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
133 Kč
Koupit
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »