Spony do vlasů

Zde naleznete spony s Francouzkou technikou z Českých i exotických tropických dřevin,různého zpracování.Povrchová úprava bývá olej nebo lak.

Vše je Česká ruční kusová výroba a  většina výrobků jsou originální a  jedinečné kusy tímpádem se nestane že má kamarádka stejný....Skladem jsou pouze zobrazené výrobky.

Výrobky nejsou vhodné do myčky nádobí. Kupuje se vždy výrobek přímo na fotce neb je vyroben jeden kus.

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Spona do vlasů SP12-85
Spona ve stylu "EMO" vyrobená z dubového dřeva ,které bylo ebonizováno (reakce iontů železa s tříslovinami dubu), ručně opracována, povrchová úprava-lak.Francouzská mechanika 8cm připevněna dvěma malými šrouby.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
163 Kč
Koupit
Spona do vlasů SP12-106
Spona ve stylu "EMO" vyrobená z kartáčovaného dubového dřeva ,které bylo ebonizováno (reakce iontů železa s tříslovinami dubu), ručně opracována, povrchová úprava-lak.Francouzská mechanika 8cm připevněna dvěma malými šrouby.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
151 Kč
Koupit
Spona do vlasů HLOH SP-06
Spona do vlasů ze dřeva Hlohu kde základ je soustružený tvar s drážkami na jedné straně spony je přírodní okraj s kůrou, povrchová úprava je lak.Francouzská mechanika (8cm) připevněna dvěma malými šroubky.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
139 Kč
Koupit
Spona do vlasů OŘECH SP1-05
Spona z ořechového dřeva z ořešáku vlašského, ručně opracováná, povrchová úprava-lak.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
145 Kč
Koupit
Spona do vlasů HRUŠKA SP8-29
Spona do vlasů ručně vyrobena ze dřeva Hrušně , povrchová úprava-lak.Francouzská mechanika (8cm) připevněna dvěma malými šroubky.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
145 Kč
Koupit
Spona do vlasů OŘECH SP1-03
Ořechová spona do vlasů s mramorovou kresbou, ručně opracovaná, povrchová úprava-lak.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
145 Kč
Koupit
Spona do vlasů OŘECH SP1-50
Spona je vyrobená z ořechového dřeva z ořešáku vlašského,ručně opracovaná, povrch je lakovaný.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
121 Kč
Koupit
Spona do vlasů SP12-65
Spona ve stylu "EMO" vyrobená z kartáčovaného dubového dřeva ,které bylo ebonizováno( reakce iontů železa s tříslovinami dubu), ručně opracována, povrchová úprava-lak.Francouzská mechanika 8cm připevněna dvěma malými šrouby.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
145 Kč
Koupit
Spona do vlasů SP35-64
Spona do vlasů ze dřeva nádoru akátu, povrchová úprava-lak.Francouzská mechanika (8cm) připevněna dvěma malými šroubky.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
139 Kč
Koupit
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10