Svícny

V této kategorii naleznete svícny na čajovou svíčku či klasické svíčky a svícny se stínítkem, v různých tvarech a technikách zpracování jako je soustružení , excentrické soustružení,frézování apod.Vše je Česká ruční výroba každý kus je originál.Povrchová úprava je olej nebo lak.Kupujete přímo výrobek na fotce.

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Svícen srdce S23-16
Svícen na čajovou svíčku ve tvaru srdce vyřezán z javorového dřeva, na kterém je ručně vypálen nápis z lásky a pod ním růže, svíčka je součástí dodávky. Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je jedinečný originál.
436 Kč
Koupit
Svícen srdce S23-19
Svícen na čajovou svíčku ve tvaru srdce vyřezán z javorového dřeva, na kterém jsou ručně vypáleny květy růží , které jsou propletené do tvaru srdce, svíčka je součástí dodávky. Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je jedinečný originál.
484 Kč
Koupit
Svícen srdce S23-18
Svícen na čajovou svíčku ve tvaru srdce vyřezán z javorového dřeva, na kterém jsou ručně vypáleny květy svlačce, svíčka je součástí dodávky. Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je jedinečný originál.
490 Kč
Koupit
Svícen srdce S23-30
Svícen na čajovou svíčku vyřezán z javorového dřeva, na kterém jsou ručně vypáleny květy ibišku, svíčka je součástí dodávky. Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je jedinečný originál.
490 Kč
Koupit
Svícen srdce S23-08
Svícen na čajovou svíčku vyřezán z javorového dřeva, na kterém jsou ručně vypáleny květy vlčího máku, svíčka je součástí dodávky. Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je jedinečný originál.
484 Kč
Koupit
Svícen srdce S23-40
Svícen na čajovou svíčku ve tvaru srdce vyřezán z javorového dřeva, na kterém je ručně vypálen nápis mamince a dva drobné květy, svíčka je součástí dodávky. Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je jedinečný originál.
411 Kč
Koupit
Svícen vánoční S23-32
Vánoční svícen na čajovou svíčku vyroben z javorového dřeva na který jsou ručně vypáleno jmelí , svíčka je součástí dodávky.Nenechávejte hořet bez dozoru !! Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je originál.
260 Kč
Koupit
Svícen srdce S23-14
Svícen na čajovou svíčku ve tvaru srdce vyřezán z javorového dřeva, na kterém jsou ručně vypáleny květy , svíčka je součástí dodávky. Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je jedinečný originál.
490 Kč
Koupit
Svícen šiška S23-35
Svícen na čajovou svíčku vyroben z javorového dřeva na který je ručně vypálena větévka borovičky s šiškou, svíčka je součástí dodávky.Nenechávejte hořet bez dozoru !! Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je originál.
260 Kč
Koupit
1 2 3 4 5