Svícny

V této kategorii naleznete svícny na čajovou svíčku či klasické svíčky a svícny se stínítkem, v různých tvarech a technikách zpracování jako je soustružení , excentrické soustružení,frézování apod.Vše je Česká ruční výroba každý kus je originál.Povrchová úprava je olej nebo lak.Kupujete přímo výrobek na fotce.

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Svícen adventní S23-38
NOVINKA
Adventní svícen na čajové svíčky vyroben z javorového dřeva na který je ručně vypáleno a vybarveno jmelí , svíčky jsou součástí dodávky. Nenechávejte hořet bez dozoru !! Povrchová úprava je olej. Česká ruční výroba každý kus je originál. Kupujete výrobek co vidíte na fotce.
484 Kč
Koupit
Svícen na čajovou svíčku S23-58
NOVINKA
Svícen na čajovou či jinou svíčku vysoustružen z javorového dřeva a na něj ručně vypálené květy orchideí. Nenechávejte hořet bez dozoru! Povrchová úprava osmo olej. Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný, kupujete výrobek co vidíte na fotce.
666 Kč
Koupit
Svícen srdce S23-16
Svícen na čajovou svíčku ve tvaru srdce vyřezán z javorového dřeva, na kterém je ručně vypálen nápis z lásky a pod ním růže, svíčka je součástí dodávky. Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je jedinečný originál.
436 Kč
Koupit
Svícen adventní S23-39
Adventní svícen na čajové svíčky vyroben z javorového dřeva na který je ručně vypáleno a jehličí a jmelí , svíčky jsou součástí dodávky. Nenechávejte hořet bez dozoru !! Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je originál.
411 Kč
Koupit
Svícen na čajovou svíčku S23-57
NOVINKA
Svícen na čajovou svíčku vysoustružen z javorového dřeva a na něj ručně vypálené květy orchideí. Nenechávejte hořet bez dozoru! Povrchová úprava osmo olej. Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný, kupujete výrobek co vidíte na fotce.
545 Kč
Koupit
Svícen na čajovou svíčku sada S1-63
NOVINKA
Pěkná sada 4 svícnů z ořechového dřeva na čajovou svíčku s vyřezanými a vypálenými vzory. Povrchová úprava Osmo olej. Nenechávejte hořet bez dozoru! Česká ruční kusová výroba. Kupujete výrobek co je na fotce!
999 Kč
Koupit
Svícen srdce S23-19
Svícen na čajovou svíčku ve tvaru srdce vyřezán z javorového dřeva, na kterém jsou ručně vypáleny květy růží , které jsou propletené do tvaru srdce, svíčka je součástí dodávky. Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je jedinečný originál.
484 Kč
Koupit
Svícen srdce S23-18
Svícen na čajovou svíčku ve tvaru srdce vyřezán z javorového dřeva, na kterém jsou ručně vypáleny květy svlačce, svíčka je součástí dodávky. Povrchová úprava je lak. Česká ruční výroba každý kus je jedinečný originál.
490 Kč
Koupit
Svícen na čajovou svíčku S1-54
NOVINKA
Svícen na čajovou svíčku s vyřezanými a vypálenými vzory. Povrchová úprava osmo olej, svíčka je součástí výrobku. Nenechávejte hořet bez dozoru! Česká ruční výroba. Kupujete výrobek co je na fotce.
290 Kč
Koupit
1 2 3 4 5 6 7 8