Magnety

 

Dřevěné magnetky můžete upevnit na lednici, dětskou tabuli nebo jiný kovový podklad. 

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Magnet srdce MG28-51
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad s otvorem ve tvaru srdce. Vysoustružen a vyřezán ze dřeva lignamon. Povrchová úprava lak.
103 Kč
Koupit
Magnet smajlík MG23-45
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad s vypalovaným motivem mrkajícího smajlíka. Vysoustružen z javorového dřeva. Povrchová úprava lak.
61 Kč
Koupit
Magnet kříž MG26-03
Ručně vyřezávaný kříž se znázorněním Krista z exotického dřeva palisandr, který lze"připnout " na lednici či jiný kovový podklad. Česká ruční výroba.
133 Kč
Koupit
Magnet Jin-Jang MG23-29
Soustružený dřevěný magnet, vypalovaný vzor tradičního symbolu reprezentující síly Jin a Jang. Tečky opačné barvy symbolizují, že v každé ze sil se nachází i opačná síla a také že charakter dané síly záleží na pozorovateli. Povrchová úprava je lak.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
139 Kč
Koupit
Magnet Ankh MG27-26
Magnet na lednici, tabuli či jiný kovový podklad ve tvaru Nilského kříže, Ankh, Anch je hieroglyf pro život, narození, má i další interpretace jako je znázornění člověka nebo magické smyčky s kouzelnou mocí, patří mezi nejužívanější amulety starého Egypta. Používá se na ochranu a doplnění energie, i v léčitesltví. Je vyroben z exotického dřeva mahagon.Česká ruční výroba.
139 Kč
Koupit
Magnet smaljík/vlajka MG23-32
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad s vypalovaným motivem smajlíka v barvách České vlajky. Soustružený, povrchová úprava lak.
133 Kč
Koupit
Magnet srdce MG8-05
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad .Ručně vyřezávaný vybroušený do hladka povrchová úprava lak.Česká ruční výroba.
133 Kč
Koupit
Magnet srdce MG1-08
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad .Ručně vyřezávaný ze dřeva ořechu vybroušený do hladka povrchová úprava lak.Česká ruční výroba.
133 Kč
Koupit
Magnet srdce MG4-09
Magnet na lednici, či jiný kovový podklad .Ručně vyřezávaný ze dřeva švestky, povrchová úprava lak.Česká ruční výroba.
133 Kč
Koupit
1 2 3 4