Náušnice

 

Dřevěné naušnice ozdobí Vaše uši a slouží jako přírodní doplňěk. Jsou výrábeny pouze po jednom páru. 

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Náušnice NU38-19
NOVINKA
Náušnice v kombinaci dřeva švestky a pryskyřice s jemným nádechem fialové barvy. Afroháček s pružinkou v barvě staroměď, silikonová zarážka součástí, povrchová úprava osmo olej.
484 Kč
Koupit
Náušnice NU38-67
NOVINKA
Náušnice v kombinaci dřeva moruše a pryskyřice červené barvy, afroháček chirurgická ocel, silikonová zarážka součástí dodávky. Česká ruční výroba povrchová úprava osmo olej.
605 Kč
Koupit
Náušnice Zebráno NU18-49
Náušnice ve tvaru listu jsou vyrobeny ze dřeva Zebráno, ušní závěs afroháček s pružinkou z chirurgické oceli, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
200 Kč
Koupit
Náušnice Zebráno NU18-27
Soustružené náušnice jsou vyrobeny ze dřeva Zebráno, ušní závěs afroháček s pružinkou v barvě platina silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
175 Kč
Koupit
Náušnice Švestka NU4-46
Vyřezávané náušnice jsou vyrobeny ze dřeva švestky, ušní závěs afroháček s pružinkou v barvě platina, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. Česká ruční výroba.
121 Kč
Koupit
Náušnice Zebráno NU18-50
Náušnice ve tvaru listu jsou vyrobeny ze dřeva Zebráno, ušní závěs afroháček s pružinkou postříbřený, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
195 Kč
Koupit
Náušnice Mahagon NU27-16
Ručně vyřezávané náušnice jsou vyrobeny ze dřeva mahagon, ušní závěs afroháček s pružinkou v barvě staroměděné. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. Je vyroben pouze jeden pár náušnic. Česká ruční výroba.
151 Kč
Koupit
Náušnice Ořech NU1-30
Soustružené náušnice jsou vyrobeny ze dřeva ořechu se zajímavou kresbou, ušní závěs afroháček s pružinkou v barvě platina, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
154 Kč
Koupit
Náušnice Palma černá NU19-32
Soustružené náušnice jsou vyrobeny ze dřeva Palmy černé, ušní závěs afroháček s pružinkou v barvě platina, silikonová zarážka je součástí náušnic. Povrchová úprava je lak. Možnost zakoupení v dárkovém balení, který není zahrnutý v ceně. . Česká ruční výroba.
167 Kč
Koupit
1 2 3 4 5