Spony do vlasů

 

Dřevěné spony s francouzkou mechanikou jsou vyráběny z tuzemských i exotických dřevin. Kusová výroba Vám zaručí jedinečnost a neumožní, aby žádná jiná žena měla identický doplňek.

Seřadit dle:
Počet [ks/strana]:
Spona do vlasů TIS SP-46
Spona do vlasů s přírodním okrajem bez kůry ze dřeva tisu. Francouzská mechanika 8cm připevněna dvěma malými šroubky. Povrchová úprava olej. Česká ruční výroba.
206 Kč
Koupit
Spona do vlasů SP12-106
Spona ve stylu "EMO" vyrobená z kartáčovaného dubového dřeva ,které bylo ebonizováno (reakce iontů železa s tříslovinami dubu), ručně opracována, povrchová úprava-lak.Francouzská mechanika 8cm připevněna dvěma malými šrouby.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
151 Kč
Koupit
Spona do vlasů TIS SP-90
Spona do vlasů s přírodním okrajem bez kůry ze dřeva tisu. Francouzská mechanika 8cm připevněna dvěma malými šroubky. Povrchová úprava lak. Moje ruční výroba.
269 Kč
Koupit
Spona do vlasů HLOH SP-06
Spona do vlasů ze dřeva Hlohu kde základ je soustružený tvar s drážkami na jedné straně spony je přírodní okraj s kůrou, povrchová úprava je lak.Francouzská mechanika (8cm) připevněna dvěma malými šroubky.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
139 Kč
Koupit
Spona do vlasů OŘECH SP1-05
Spona z ořechového dřeva z ořešáku vlašského, ručně opracováná, povrchová úprava-lak.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
145 Kč
Koupit
Spona do vlasů OŘECH SP1-03
Ořechová spona do vlasů s mramorovou kresbou, ručně opracovaná, povrchová úprava-lak.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
145 Kč
Koupit
Spona do vlasů OŘECH SP1-50
Spona je vyrobená z ořechového dřeva z ořešáku vlašského,ručně opracovaná, povrch je lakovaný.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
121 Kč
Koupit
Spona do vlasů SP12-65
Spona ve stylu "EMO" vyrobená z kartáčovaného dubového dřeva ,které bylo ebonizováno( reakce iontů železa s tříslovinami dubu), ručně opracována, povrchová úprava-lak.Francouzská mechanika 8cm připevněna dvěma malými šrouby.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
145 Kč
Koupit
Spona do vlasů SP35-64
Spona do vlasů ze dřeva nádoru akátu, povrchová úprava-lak.Francouzská mechanika (8cm) připevněna dvěma malými šroubky.Česká ruční výroba, každý kus je originální a jedinečný.
139 Kč
Koupit
1 2 3 4 5 6 7 8 9